Teden otroka pri drugošolcih

Objavljeno: 11.10.2024 | Avtor: Polona Kolenc Žnidaršič

Letos nas je geslo Otrok, nepopisan list-  spremljalo cel teden preko različnih dejavnosti učencev, s katerimi smo želeli ohraniti bistvo  “ostati in biti otrok” . V ponedeljek, 7. 10. 2024 smo z učenci obnovili bonton v prometu kot pešci, tako , da smo pravilno v spremstvu učiteljic pravilno prečkali prehod za pešce ter ponovili različna pravila obnašanja v različnih prevoznih sredstvih. V torek in četrtek smo imeli pouk. V sredo, 9. 10. 2024, smo imeli tehniški dan Eko dan- odpadni material, kjer smo iz odpadnega materiala ustvarjalno, izvirno in domišljijsko izdelovali različna mesta s prometnimi potmi v okolici šole. V petek, 11. 10. 2024, smo imeli kulturni dan, kjer smo preko različnih družabnih in socialnih iger ter igranja z igračami razvijali in krepili socialne odnose med učenci. Dnevi so bili prijetni, ustvarjalni in učenci so pohvalili vse dneve dejavnosti.

Učenci 2. razreda z razredničarkami