PRVOŠOLCE SO OBISKALI OTROCI IZ VRTCA CICIBAN SEVNICA

Objavljeno: 18.06.2024 | Avtor: Tadeja Rupar

Že tradicionalno so prvošolce centralne šole tudi letos obiskali otroci iz Vrtca Ciciban Sevnica. Prvošolci so nestrpno pričakovali vrtčevske otroke. Ponosno so jim razkazali učilnice, šolske potrebščine, zvezke, delovne zvezke in jim z navdušenjem pripovedovali, kaj vse lahko počnejo v šoli in kaj vse že znajo. Za dobrodošlico so jim zapeli in zaplesali pesmico, jih toplo sprejeli in pogostili s piškoti. Po začetni zadregi so otroci iz vrtca z veseljem prisluhnili prvošolcem, še bolj pa so bili veseli povabila k igri. Na koncu so s skupnimi močmi izrezali in pobarvali medaljon – znak naše šole, ki so ga otroci iz vrtca lahko odnesli domov. Na koncu smo naredili še skupno fotografijo vseh otrok in se poslovili.

Hvala otrokom in vzgojiteljicam za prijetno druženje.

Učenci in učiteljice 1. razreda