Obisk prvošolcev v vrtcu

Objavljeno: 10.10.2023 | Avtor: Sandra Mergole

Včeraj je bil za učence prvih razredov prav poseben dan,  saj smo odšli na obisk v Vrtec Ciciban Sevnica. Otroci so komaj čakali, da se odpravimo. V vrtcu so nas vzgojiteljice lepo sprejele, nam razkazale igralnice in pripravile igralne kotičke. Učenci so polni navdušenja zakorakali vanje,  poiskali svoje vzgojiteljice iz vrtčevskih dni in se z veseljem poigrali z otroci. Delili so izkušnje, kako je sedaj, ko so že šolarji in priznali, da malo pa še pogrešajo vrtec. Za presenečenje so nam pripravili slastne piškotke, kokice in zahvalno risbo. Ob koncu smo se lepo zahvalili in zapeli,  in se komaj odpravili proti šoli, saj bi učenci radi ostali še kakšno urico dlje. Bil je čudovit dan in učenci so bili mnenja, da takšen dan ponovimo čim prej.

Učenci in učiteljice 1. razredov