Dobrodelnost v Loki

Objavljeno: 13.09.2022 | Avtor: Martina Trbovc

V nedeljo, 11. 9. 2022, je v Loki potekala Čilijada.  Na prireditvi se je izvedla licitacija kolesarskega dresa, evropskega prvaka in svetovnega rekorderja v 24-urnem kolesarjenju, gospoda Stanka Verstovška. Zbran denar bo namenjen Šolskemu skladu na podružnici. Namen sklada je pomoč učencem naše šole in s tem zagotavljanje enakih možnosti za vse. Z zbranim denarjem na različnih prireditvah smo v preteklosti pomagali in financirali obogatitvene dejavnosti za učence, nakupili nekaj športnih in učnih pripomočkov, šolska knjižnica je bogatejša za nove knjige … Želja je še veliko.

Hvala Čili klubu Račica in gospodu Marjanu Ernestlu za idejo, sodelovanje in povezovanje.

Hvala Stanku Verstovšku za podarjen dres in dobrodelnost.

Hvala vsem, ki ste sodelovali na licitaciji in tudi tistim, ki ste držali pesti, da je licitacija uspela.

Posebna zahvala je namenjena prijateljem gospoda Stanka, ki so ob koncu prireditve dres podarili šoli. Zagotovo bo našel svoje mesto v šolskih prostorih.

Mali in veliki POŠ Loka