Organizacija pouka Loka

Organizacija dela

Šola je odprta od 6.00 do 15.45.

Časovni razpored vzgojno izobraževalnega dela

Varstvo vozačev 6.30 – 7.30
1. ura 8.00 – 8.45
2. ura 8.50 – 9.35
  9.35 – 9.55 malica, rekreativni odmor
3. ura 9.55 – 10.40
4. ura 10.45 – 11.30
5. ura 11.35 – 12.20
  12.30 kosilo

oddelek PB 11.35 – 15.45

Zaposleni na šoli v šolskem letu 2024/2025:

Karmen Božič razredničarka 1., 2. razreda, oddelek podaljšanega bivanja karmen.bozic@ossevnica.si
Martina Trbovc 2. strokovna delavka v 1. razredu, oddelek podaljšanega bivanja, vodja podružnice martina.trbovc@ossevnica.si
Marjeta Česnik razredničarka 3., 4. razreda,

oddelek podaljšanega bivanja

marjeta.cesnik@ossevnica.si
Barbara Vidic razredničarka  5. razreda,

učiteljica angleščine 1., 2., 3., 4. razred

barbara.vidic@ossevnica.si
Milena Zemljak  oddelek podaljšanega bivanja

milena.zemljak@ossevnica.si

Sabina Ribič

izbirni predmet nemščina sabina.ribic@ossevnica.si

Polona Rozman

učiteljica angleščine  5. razred polona.rozman@ossevnica.si

Vera Mihelič

učiteljica predmeta ŠPORT 3., 4., 5. razred vera.mihelic@ossevnica.si
Andreja Andrejčič gospodinjka

Kombinirani pouk:

Na podružnici v Loki imamo v tem šolskem letu kombinirani pouk 1. in 2. razreda, 3. in 4. razreda in samostojni oddelek 5. razreda. Trudimo se, da organiziramo pouk tako, da je nekaj ur na teden tudi samostojnih.

Delo na manjši šoli ima nekaj prednosti, kombinirani pouk pa prav tako. Učenci se že zelo zgodaj navajajo na samostojno delo, na samostojno iskanje informacij, dogovarjanja v dvojici ali v skupini… Kljub kombinirani obliki poučevanja ima učitelj čas, da se posveti posamezniku, saj so skupine praviloma manjše. Učenci se vsestransko razvijajo v njim prijaznejšem socialnem okolju, ki jim ga lahko nudi le domačnost manjše šole. Z različnimi oblikami dela, medsebojnega sodelovanja, z delom v mešani skupini (od prvega do petega razreda), kjer se vsi poznajo, kjer morajo medsebojno sodelovati pri različnih in mnogoterih dejavnostih, se učenci v letih šolanja na podružnici dodobra okrepijo s pozitivno samopodobo.