Vznemirljiv teden ustvarjalnosti in zabave v OPB7

Objavljeno: 11.10.2024 | Avtor: Matej Bračič

Teden otroka je bil pri nas še posebej pester in zabaven! V ponedeljek smo spremljali napeto odbojkarsko tekmo med učenci in učitelji. V torek smo bili ustvarjalni – izdelali smo igrače Ulovi žogico in čudovite pisane papirnate rože. Sreda je bila namenjena umirjenemu ustvarjanju v naravoslovni učilnici, kjer smo izdelovali mandale iz naravnih materialov. V četrtek smo poskrbeli za gibanje na zabavnem poligonu. V petek pa bomo teden zaključili z dnevom igrač, ko bodo učenci prinesli svoje najljubše igrače in jih delili s sošolci. Ob tem bodo razvijali pomembne veščine, kot so deljenje, sodelovanje, medsebojno spoštovanje in komunikacija. Pridobivanje teh spretnosti krepi njihov občutek za skupnost in razumevanje potreb drugih.

Veselimo se prihodnjih dogodivščin!

Učenci OPB7 z učiteljico

Avtor: Neja Mlakar