MOJA DOMIŠLJIJSKA ŠOLSKA TORBA

Objavljeno: 30.05.2024 | Avtor: Tadeja Rupar

V mesecu maju je v poslovalnicah Bags&More in Office&More potekal festival šolskih torb. Z učenci podaljšanega bivanja smo se odločili, da se pridružimo in sodelujemo pri nastanku unikatnih šolskih torb po domišljiji učencev. Učenci so prejeli pobarvanko šolske torbe, ki so jo pobarvali po svoji zamisli in izdelali takšno kot bi jo najraje nosili sami. Unikatno pobarvane šolske torbe so učenke podaljšanega bivanja 1. b odnesle v poslovalnico Sevnica. Svoje torbe so s pomočjo učiteljice nalepile na veliko tablo – šolsko torbo v obliki kolaža. V zahvalo so prejele ekskluzivni kuponček ugodnosti in pa seveda sladko presenečenje liziko. Zahvalile so se prodajalki in se vesele vrnile v šolo.

Učenke PB 1.b in učiteljica Tadeja Rupar